HOW TO SHOP

1 Login or create new account.
2 Review your order.
3 Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support@website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

NİF ORMAN ÜRÜNLERİ

1995'ten Beri Güvenle...

Orman Genel Müdürlüğüne bağlı işletme müdürlüklerinin her yıl planladığı bakım, aralama, gençleştirme, traşlama gibi orman ihtiyaçlarında devletin işlerini kolaylaştırma ve bu alanda hizmet veren birimlerle işbirliği içine girerek ihale ile satın aldığımız ürünleri İş Güvenliği Kurallarına uygun, Ormancılık hukuku, Orman Mühendisi ve Orman Muhafaza memurlarının gözetiminde üretim yaparak Kemalpaşa ilçesinde faaliyet gösteren fabrikamıza getirerek Ahşap ambalaj üretmekteyiz. Ürünlerimiz Diyarbakır’dan-Karsa / Edirne’den-Ardahan’a bir çok noktada lojistik sektörüne hizmet vermektedir.

EPAL- Euro Paletin Türkiye Lisanslı Üreticisi olarak yüz binlerce Orijinal EPAL Paleti Dünya’nın birçok ülkesine göndermekteyiz. Standart paletler ve Ahşap Kasalar ile başta Gıda, Farmakoloji, Ambalaj grubu, Seramik, Metal, Makine gibi bir çok sektöre hizmet vermekteyiz.

1995 yılından itibaren ÜRETEN TÜRKİYE’NİN değerli ürünlerini en iyi şekilde taşıyan, Kalitesi ve müşteri lojistiğine vermiş olduğu konforu ile sektörün öncüsü niteliğine ulaşan Nif Orman Ürünleri, üretmiş olduğu ahşap paletler ile ülkemizin birçok noktasına hizmet götürmektedir.
Ham maddenin ormanlardan devlet güvencesi ile kesilip, ürünlerinizi taşıyan Ahşap Malzemeye dönüşene kadar geçen milli süreç ve üretim hacmi ile paydaşlarını geride bırakmaktadır.
5.000 m2 Kapalı, 19.000 m2 açık alana sahip olan tesisimiz, İzmir-Kemalpaşa ilçesinde yer almaktadır. Lokasyonu açısından Türkiye’nin birçok noktasına kolaylıkla ürün transferi gerçekleştirmektedir.
Güncel teknoloji, otomasyon sistemleri ve sürdürülebilir SIFIR ATIK prensibi ile üretim kapasitesi bakımından Türkiye’nin en iddialı firması özelliğini taşımaktadır.
Bünyemizde; Kalite Güvence Mühendisi, Orman Mühendisi, Kalite Yönetim ekibi, Yalın Üretim ve ERP sorumluları ile birlikte 10 beyaz, 125 mavi yaka personeli ile ÇSGB İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre bakanlığı Çevre Yönetim sistemleri, University of Greenwich Quality License Programı Kalite Güvence sistemi ve İSO 9001 Kalite Yönetim sistemleri ile Firmalarınıza LEVEL X KALİTESİNDE ahşap palet üretmektedir.
Yurt içi ve yurt dışı sanayii sektöründe Kalitesinden ödün vermeyerek vermiş olduğu hizmetler Uluslararası akredite kurumları tarafından denetlenmekte ve sürdürülebilir verim gücünü arttırmaktadır.
EURO-EPAL Paletin Lisanslı ve sertifikalı kuruluşu olma özelliği ile EPAL Paletin önemli bir üreticisidir.
Kıymetli ürünlerinizi müşterilerinize gönderirken Ahşap Paletlerimiz ile yanınızda olmaktan her zaman onur duyarız.
Sizlerde standart ve ürünlerinize özel palet siparişleriniz ile teknik çizimlerinizi tarafımıza gönderebilir
Firmanıza Artı Değer katabilirsiniz.

İyi çalışmalar dileriz.

Nif Orman Ürünleri

İLETİŞİM

Daha fazla ve ayrıntılı bilgi için irtibata geçin!

YUKARI