HOW TO SHOP

1 Login or create new account.
2 Review your order.
3 Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support@website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

KALİTE GÜVENCEMİZ HAKKINDA

Kalite Yönetimi

Greenwich Üniversitesi destekli Kalite Güvence ve Yönetim Sistemleri birimimiz Uzman kadrosu ile İSO 9001-2015, BRC,OHSAS, İç Tetkik, EFQM Model’i gibi bir çok konuda hem firmaya hem yol arkadaşlarımıza hizmet vermekteyiz.


Kalite Kontrol

Ürün girdi, Proses, Fırın öncesi, Fırın Sonrası, Sevk, Final kontrollerinde çalışan 4 kişilik Kalite Kontrol ekibimiz ile, sizlere doğru ürünün sorunsuz bir şekilde ulaştırılması amaçlanmaktadır.


Kalite Güvencesi

Bizler, bugünün kurtarıcısı değil, yarının doğrusallaştırıcıları olarak sorunun değil, çözümün bir parçası olmayı hedef bilmiş, bu alanda ciddi atılımlar atarak Türkiye’de bir çok ilki gerçekleştirmekteyiz.


100% Garanti

Lisanslı ve Orijinal ürünlerde ‘’Kullanıma Elverişli Değildir’’kanısına varılıp Denetim firması tarafından belgelendirdiğiniz bütün ürünlerinizin değişimini yapmak, ISPM-15 vb yönetmelikler nedeniyle cezai bir durum ile karşılaşmayacağınızı taahhüt ediyoruz.


İade Değişim Bilgileri

Nakliye sırasında hasar görmüş ve kullanılamayacak ürünleri iade alıyor, yenisi ile bire bir değiştiriyoruz. Kırık paletler sizin değil, fabrikamızın güvencesinde.


İLETİŞİM

Daha fazla ve ayrıntılı bilgi için irtibata geçin!

YUKARI